Güzel Haberler 1: Boğaziçindeyim :)

Evet, uzun uğraşlar neticesinde Boğaziçi’ne kabul almayı başarabildim.

Aşağıdaki listede ismimin yer alması son günlerin en iyi gelişmesi oldu!

Page 1

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ
2010/2011 AKADEMİK YILI I.DÖNEM KABULLERİ

 

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

 

YÜKSEK LİSANS
Pedriye
Mutlu
Muhammet Habib
Saçmalı
Özge
Arcasoy
Özge
Ozdemir
Selina Denise
Bieber
Christopher
Welch
Deniz
Akyurt
Gülay
Kılıçaslan
Şebnem
Baran
Pınar
Sözer
Mehmet
Cansoy
Ayşegül
Özsoy
Naz
Geliş
Nadire Pınar
Genç
DOKTORA PROGRAMI
Ferhunde Dilara
Demir
Sinem
Kavak
Pelin
Köklü
Levent
Önen
Onur Emre
Şenol

 

 

SOSYOLOJİ YÜKSEK LİSANS

 

 

Asil
Yedek
(Alfabetik sıra ile)
(Öncelik sırasına göre)
Fırat Ulaş Atalay
1. Deniz Zerin
Zöhre Benli
2. Şengül Arslan
Züleyha Demirok
3. Deniz Çoral
Lisa Haferlach
4. Hazal Özvarış
Yusuf Kutlu
5. Elif Oğuz
Osman Özarslan
İrem Taşçıoğlu
Fatih Tatari
Erol Sağlam
Ahmet Uzun

 

PSİKOLOJİ BİLİMLERİ YÜKSEK LİSANS

 

Bilişsel
Turgut COŞKUN (Telafi)
Şeyma KOÇ
Ayça KUNDAK (Telafi)
Didem PEHLİVANOĞLU
Yelda SEMİZER
Sosyal
Yeşim AKHOROZ (Telafi)
Gelişim
Züleyha AYDIN

 

KLİNİK PSİKOLOJİ YÜKSEK LİSANS

 

Emine Gülşah Seral AKSAKAL
Özge GÜNDOĞDU
Sibel KARAMARAŞ
Nuray MUSTAFAOĞLU
Zeynep TUNALIOĞLU

 

ÇEVİRİBİLİM DOKTORA PROGRAMI

 

Rana Marcella Özenç
İrem Üstünsöz
Alaz Pesen
Burç İdem Dinçel
Sevda Ayluçtarhan
Fazilet Akdoğan Özdemir
Muazzez Uslu
Ceyda Özmen

 

 

YAZILI ÇEVİRİ YÜKSEK LİSANS 

 

 

Fatma Seçil Erciyes
Gül Ülker Dolu
Sema Üstün

 

KONFERANS ÇEVİRMENLİĞİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

 

Aslı Çalışkaner
Aylin Çitiloğlu (Bilimsel Hazırlık okuması şartıyla)
Gönenç İnal
Mehmet Murat İnegöllüoğlu
Belgin Tupal (Bilimsel Hazırlık okuması şartıyla)
ULUSLAR ARASI TİCARET YÖNETİMİ YÜKSEK LİSANS

 

* Boğaziçi Üniversitesi İngilizce dil yeterlilik koşulunu sağlaması şartı ile
** 2009-2010 akademik yılı sonu itibari ile mezun olması koşulu ile
*** Boğaziçi Üniversitesi İngilizce dil yeterlilik koşulunu sağlaması şartı ve 2009-2010 akademik yılı
sonu itibari ile mezun olması koşulu ile

 

Aday No
Soyadı
Adı
25
Yıldız**
Ahmet Onur
Kabul
26
Yıldız**
Gökhan
Kabul
4
Çakılcı*
Gamze
Kabul
16
Memişoğlu
Özge
Kabul
11
Karahan
Nazlı
Kabul
7
Ertuğrul***
Okaner
Kabul
13
Kurtulan*
Ümmet
Kabul
8
Gonzalez***
Albert
Kabul
19
Mutsa**
Mıkaela
Kabul
14
Kuru**
Caner Gökhan Yedek
22
Sarıkaya
Merve
Yedek
10
Kahraman*
Muhammed
Yedek

 

 

İŞLETME YÜKSEK LİSANS

 

 

1 Bulut
Yıldırım
2 Akın
Akbıyık
İngilizce Şartlı
3 Seyit
Eroğlu
İngilizce Şartlı
4 Ali Cihan
Örs
İngilizce Şartlı
5 Özge
Velimahmutoğlu
6 Nükhet
Agar
7 Didem
Solak
8 Adilijiang
Abudukremu
9 Yasin Galip
Gencer
10 Ramazan
Akdağ
11 Aslı
Dikmen
12 Ersel
Yılmaz
13 Fatih
Akdoğan
İngilizce Şartlı
14 Alev Işıl
Yıldırım
15 Cansu
Yemeniciler
16 Elif
Ağacık
17 Mikaela
Musta
18 Yusuf
Öç
19 Ali
Sekban
20 Efe Can
Kalkandelen
İngilizce Şartlı
21 Talat
Kasımoğlu
22 Fatih Can
Okumuş
23 Mithat
Perköz
24 Melis
Sarıbay
25 Uğur
Seyrek
26 Yusuf Bilal
Turan
27 Semiha
Kara
28 Tuğçe
Güven
29 Pınar
Saka
30 Egemen
Ateş

 

İŞLETME DOKTORA PROGRAMI

 

Finans
Alper Darendeli
Hasan Ali Göncü
Murat Caner Özhan
Ziya Parıltılı

 

Yönetim ve Organizasyon
Yasin Rofçanın
Alev Özer
Irmak Erdoğan
Pazarlama
Bilge Baykal
Gökçe Yayımlı
Aslı Kuşçu
Ramazan Yavuz
Serdar Raşit Alemdar
İLKÖĞRETİM YÜKSEK LİSANS
Asil Liste
1. Şebnem Tekin
2. Ali Söken
3. Merve Aşık
4. Sakhavat Mammadov
5. Fahrettin Adagideli
6. Mutlu Şen
7. Nazmi Erdoğan
8. Sümeyra Büşra Sözbilir
9. Seçil İnanlı
10. Yasemin Cansız
Yedek
11. Nazmiye Özdemir
12. Ülkü Yeşilyurt

 

 

2010YÖ NETİM BİLİŞİM SİSTEM LERİYÜKSEK LİSANS SO NUÇLARI PROGRAM IBAŞVURU

 

 

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS

 

 

2010YÖ NETİM BİLİŞİM SİSTEM LERİYÜKSEK LİSANS SO NUÇLARI PROGRAM IBAŞVURU

 

ASİL LİSTE
1. Fatih Apaydın
2. Metin Arab
3. Şeyma Avcılar
4. Alp Eren Aydın
5. Aysun Bozanta İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
6. Nevzat Çakmak
7. Mustafa Coşkun
8. Hacer Özge Demir İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
9. Melek Demiray İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
10. Nuri Sezay Demirbacak
11. Pınar Zeynep Fırat İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
12. Erkan Can Gürsoy İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
13. Cansu Karaduman
14. Adnan Karaismailoğlu
15. Gözde Kaymaz
16. Latif Cem Ösken
17. Gülizar Zeynep Özdemir İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
18. Ahmet Gökhan Yalçın
19. Arda Yıldırım İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
20. Gökhan Yıldız
Yönetim Bilişim Sistemleri Yedek Liste
1. Can Yaman
2. Mehmet Nuri Can
3. Nilay Erim
4. Sevinç Karakaş
5. Huzeyfe Borazan İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
6. Aycan Beşikçi İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
7. Ezgi Arı
8. Okan Erdoğan İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
9. Yeliz Kızıl İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
10. Tuğba Nalbantoğlu İngilizce sınavını geçmek kaydıyla şartlı kabüldür.
 

 

İKTİSAT YÜKSEK LİSANS

 

 

Adem Gök
Ali Efe
Ali Yücel Şen
Baki Can Kadıoğlu
Bernes Karaçay
Bilgen Cebir
Denizhan Özen
Doruk Küçüksaraç
Emekcan Yücel
Emre Özer
Etem Emre Çamlılar
Hasan Çağatay Tezcan
Hüseyin Kiriş
Kaner Atakan Türker
Kübra Yeni
Melik Ertuğrul
Meltem Odabaş
Mustafa Aydın
Mustafa Savul
Mustafa Kuz
Oğuz Öztunalı
Orkun Saka
Özge Ongun
Said Salih Kaymakçı
Sevim Gizem Çobanoğlu
Tuğba Yumaklı
Yaprak Tavman
Yiğit Doğan
Yusuf Güngördü
Şart : Listedeki bütün öğrenciler EC 489 dersinden geçmeleri şartıyla İktisat yüksek lisans
programına kayıt yaptırabilirler.
 
TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YÜKSEK LİSANS 
 
Elife Ateş
Egem Atik ( Remedial)
Selen Erdoğan ( Remedial)
Zuhal Eroğlu
Ezgi Güner ( Remedical)
Ayşegül Pomakoğlu
Ülkü Tükenmez
Ş.Seda Yücekurt
ii. Eğitim Programları ve Öğretim yüksek lisans programı giriş sınavları sonucunda başarılı öğrenci
olmamıştır.

 

 

İKİNCİ ÖĞRETİM PROGRAMLARI

 

 

 
AVRUPA ÇALIŞMALARI YÜKSEK LİSANS 
 
Altay Alpagut
Zeynep Özde Ateşok
Betül Ayça
Gizem Bekaroğlu
Marina Gorbunova
Hanife İnci İncegül
Müzdelife Kaçar
Ozan Kayıkçı
Melisa Kalyan
Tuna Kerman
Bouen Lee
Nisan Necimoğlu
Efpraxia Nerantzaki
Müge Özsüt Halaç
Yağmur Soybaş
Christopher Welch
Alev Yıldırım
 

 

İŞLETME BİLİŞİM SİSTEMLERİ

 

Betül Okan *
Buğra Balkaç *
Buket Güler *
Ceren Aydın
Çağla Hülagü
Çağla Korkmaz *
Ergün Karakeçe *
Erkan Sezgin *
Gamze Zorlu *
Gökhan Göksu
Gülnur Dereli
Mehmet Görgü
Mehmet Semih Turalı
Mustafa Aktaş *
Okan Erdoğan *
Ozan Can Çalı *
Ömer Bilgin
Özge Baykara *
Özgür Ergin *
Pelin Yılmazlar
Serdar Okan *
Şirley Kaston *
Yasin Şükrü Gürdemir *
* İngilizce bildiğine dair belgeyi 17.09.2010 tarihine kadar getirmesi şartıyla.

 

 

EKONOMİ VE FİNANS
TEZSİZ YÜKSEK
LİSANS
YAMAN
ALTAN

 

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

DAMLA
ALTINTAŞ

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

BARIŞ
ATADAN

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

UĞUR MERİÇ
ATAR

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

ORHAN
BALTA

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

ENGİN CAN
CEBECİ

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

ALP
CİBİLİ

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

ANIL
ÇAPANOĞLU

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

PELİN
DEMİR

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

MERVE
DEMİRCAN

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

SELVİYE
DİNÇER

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

CANAN
EMON

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

MUSTAFA HAKAN
ER

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

DUYGU
ERCAN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

GİZEM
ERGÜL

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

FATMA
FETTAHOĞLU (Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)
MERİH BURKAY
GÖKBAYRAK

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

BUKET
GÜLER

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

TURGUT
GÜRBÜZ

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

CÜNEYD
HARMANŞA

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak koşuluyla)

 

SERHAN
HELVACIOĞLU (Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)
ŞULE
İNAN

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

AHMET BURAK
KADIOĞLU

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

MELİSA
KAYLAN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

BİLAL
KODALAK

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

MEHMET FATİH
KURTOĞLU

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

YUNUS
ÖZCAN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

DENİZ
ÖZDEMİRCAN (İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak koşuluyla)
BARBAROS CEM
PAŞAOĞLU

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

MELİSSA
SAYMAN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

BURAK
SEÇKİN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

 

IRMAK
ŞENDİL

 

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

FATİH
TAŞKIN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

BAŞAR
TEMUR

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

MERVE
TOLU

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

YUSUF BİLAL
TURAN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

LÜTFİYE
TÜTÜNCÜ

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

GÖZDE
USGÖÇMEN
BİBER

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik
sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

İDİL
UYGUN

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

NERGİS
ZAİM
(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)
ECONFIN. YEDEKLER
TUĞÇE
ACARKAN
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
FULYA
AKBAŞ
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
EBRU
AKER
(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)
UTKU
ALAYLI
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
SERAP NUR
ARSLAN
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
ŞEVİN EKİN
AYDIN
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak koşuluyla)
MERT
ERTUZ
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
UMAIR
IBRAHIM
(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)
ZEYNEP
OKUTAN
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
TUĞÇE
ÖZCAN
(İngilizce yeterlilik , GRE belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
ASLI
ÖZER
(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)
ÖZLEM
ÖZİÇİ
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
PINAR
TUNALI
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak koşuluyla)
ALPER
TÜRKERİ
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)
HATİCE YASEMİN
YILMAZ
(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında
başarılı olmak koşuluyla)

 

 

TUĞÇE

 

 

ACARKAN (İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında

 

FULYA

 

AKBAŞ

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında

 

EBRU
AKER

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

UTKU
ALAYLI

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında

 

SERAP NUR
ARSLAN

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında

 

ŞEVİN EKİN
AYDIN

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak koşuluyla)

 

MERT
ERTUZ

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında

 

UMAIR
IBRAHIM

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

ZEYNEP
OKUTAN

 

(İngilizce yeterlilik belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sınavında

 

TUĞÇE
ÖZCAN

 

(İngilizce yeterlilik , GRE belgesini tamamlamak ve Onkoşul dersi olan Matematik sına

 

ASLI
ÖZER

 

(Onkoşul dersi olan Matematik sınavında başarılı olmak koşuluyla)

 

ÖZLEM
ÖZİÇİ

bu da pdf:

sbe_kabuller

Reklamlar
Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s